Wit Turizm

untitled-25Hakkında

World Incentive Tourism; kişilerin ve kurumların tüm seyahat ihtiyaçlarına, kişilere ve kurumlara özel, yenilikçi ve farklı bakış açısıyla çözümler sunmak üzere 1991 yılında kurulmuş olan A grubu bir seyahat acentesidir. 16 yıllık bir geçmişine ve deneyimine, yenilikleri dahil etmeyi ilke edinen kuruluşumuz 2006 yılında yeniden yapılanmasını tamamlayarak Erva Turizm ve Ticaret A. Ş. bünyesinde eskisinden daha güçlü bir oluşum ile hizmetlerine devam etmektedir.

WIT, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük seyahat acentelerinden birisi olma yolunda hedefleri olan bir turizm ve yatırım şirketidir.
WIT, nitelikli ve lüks Hac organizasyonları, özel Umre grupları, yurtiçi, yurtdışı kültür turları, kongre-seminer, fuar organizasyonları düzenleyerek, dünyanın her yerine tarifeli ve charter seferler ile en ekonomik uçak biletleri sağlayarak, otel rezervasyonları yaparak, vize, rent a car, uçak kiralama ve VIP transfer hizmetleri vererek yaşamınızı kolaylaştıran bir turizm acentesidir.
Amacımız; turizm sektörüne entellektüel birikimimizle aşk ve heyecan katmak, sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişerek hizmette tercih edilen şirket olmaktır.

İlkemiz; uzman kadromuz ile hizmette fark yaratarak, üstün kalite anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Tüm örgütlenmesi ve portföy yönetimi bu amaç doğrultusunda dizayn edilmiş olan WIT, sektörde bir numara olma hedefine hızlı adımlarla ilerleyerek sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

WIT yalnızca bir markanın değil, turizmde yeni bir anlayışın ve yeni bir yaklaşımın adıdır…

World Incentive Tourism İletişim Bilgisi

Adres : Cumhuriyet Cad. Kervansaray Apt. No:30 – 1  Şişli – İstanbul
Tel : 0212 296 82 48
Fax : 0212 296 87 08
Web Sitesi : www.wittur.com

Bu yazı Hac Düzenleyen Firmalar, Umre Düzenleyen Firmalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın